Kanał Karp Hobby TV

Promocje

250g Pop-up Mix - creator Zobacz większe

250g Pop-up - creator

Nowy produkt

Mieszanka pływająca, która umożliwia wyrób pop-up'ów, bez potrzeby dodawania mielonego korka lub prażenia kulek w mikrofalówce. Do mieszanki wystarczy dodać tylko wodę z wybranymi artraktorami i wyśmienite ,,pływaki" mamy gotowe !

Więcej szczegółów

Brak towaru na magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


30,00 zł brutto

Więcej informacji

Mieszanka pływająca, która umożliwia wyrób pop-up'ów, bez potrzeby dodawania mielonego korka lub prażenia kulek w mikrofalówce. Mix Creator jest neutralny zapachowo i kolorystycznie, co pozwala na tworzenie pływających kulek proteinowych z dodatkiem naszych ulubionych aromatów lub ich kombinacji w dowolnej średnicy i kolorze. Do mieszanki wystarczy dodać tylko wodę z wybranymi artraktorami i wyśmienite ,,pływaki" mamy gotowe !


Orientacyjna proporcja wynosi 30 ml płynów (aromat, barwnik, słodzik, woda itp) na 65 g mixu, z wyrobionej porcji ciasta możemy otrzymać około 20 sztuk kulek o średnicy 20 mm.

 Sposób przygotowania:
- odmierzamy płynne składniki
- stopniowo dosypując mix wyrabiamy ciasto aż do uzyskania plastycznej masy po czym zawijamy je w folię na 15 minut
- rolujemy i gotujemy kulki, o średnicy do 20 mm 2 minuty, ponad 20 mm 1-2 minuty dłużej. Ze względu na natychmiastowe wypływanie kulek na powierzchnię, należy co jakiś czas zamieszać je w trakcie gotowania. W przypadku parowania musimy kontrolować czas sprawdzając, czy w środku kulki ciasto nie jest surowe.
- optymalny czas suszenia wynosi 24 godziny, dłuższe suszenie będzie powodować zwiększenie twardości kulek.

6 innych produktów w tej samej kategorii: