Kanał Karp Hobby TV

Promocje

  • 1kg Serwatka
    Serwatka

    Serwatka jest produktem ubocznym...

    13,50 zł -10% 15,00 zł
250g Fluo Pop-up - zielony Zobacz większe

250g Fluo Pop-up - zielony

Nowy produkt

Mieszanka pływająca, która umożliwia wyrób pop-up'ów, bez potrzeby dodawania mielonego korka lub prażenia kulek w mikrofalówce. Do mieszanki wystarczy dodać tylko wodę z wybranymi artraktorami i wyśmienite ,,pływaki" mamy gotowe !

Więcej szczegółów

Brak towaru na magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


35,00 zł brutto

Więcej informacji

Mieszanka pływająca, która umożliwia wyrób pop-up'ów, bez potrzeby dodawania mielonego korka lub prażenia kulek w mikrofalówce. Mix z serii Fluo przeznaczony jest do wyrobu kulek pływających o wyrażnych jaskrawych kolorach, które nic nie tracą na swojej intensywności nawet po 24 godzinach przebywania w wodzie. Do mieszanki wystarczy dodać tylko wodę z wybranymi atraktorami i wyśmienite pływaki mamy gotowe !

Orientacyjna proporcja wynosi 30ml płynów (aromat, barwnik, słodzik, woda itp) na 70g mixu, z wyrobionej porcji ciasta możemy otrzymać około 20 sztuk kulek o średnicy 20mm.

Sposób przygotowania:
- odmierzamy płynne składniki
- stopniowo dosypując mix wyrabiamy ciasto aż do uzyskania plastycznej masy po czym zawijamy je w folię na 15 minut
- rolujemy i gotujemy kulki, o średnicy do 20 mm 2 minuty, ponad 20 mm 1-2 minuty dłużej. Ze względu na natychmiastowe wypływanie kulek na powierzchnię, należy co jakiś czas zamieszać je w trakcie gotowania. W przypadku parowania musimy kontrolować czas sprawdzając, czy w środku kulki ciasto nie jest surowe.
- optymalny czas suszenia wynosi 24 godziny, dłuższe suszenie będzie powodować zwiększenie twardości kulek.

6 innych produktów w tej samej kategorii: