Kanał Karp Hobby TV

Promocje

1kg Fatal Attraction 18mm Zobacz większe

1kg Fatal Attraction 18mm

Nowy produkt

Co takiego kryje się pod tą nazwą...? Fatal Attraction to inaczej fatalne zauroczenie - Małżą GLM i dojrzałym Bananem! Niespotykane dotąd połączenie tych dwóch karpiowych ulubionych nut zapachowych. Również w smaku Fatal jest jedyny w swym rodzaju. Osty i słodki zarazem. Mocno wyczuwalny Robin Gold (Haith's) w połączeniu ze skorupami rakowymi i ostrymi przyprawami to prawdziwa PETARDA!

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


59,90 zł brutto

Więcej informacji

Co takiego kryje się pod tą nazwą...? Fatal Attraction to inaczej fatalne zauroczenie - Małżą GLM i dojrzałym Bananem! Niespotykane dotąd połączenie tych dwóch karpiowych ulubionych nut zapachowych. Również w smaku Fatal jest jedyny w swym rodzaju. Osty i słodki zarazem. Mocno wyczuwalny Robin Gold (Haith's) w połączeniu ze skorupami rakowymi i ostrymi przyprawami to prawdziwa PETARDA! No i oczywiście dodatek wszechczasów na karpie extrakt GLM prosto z Nowej Zelandii dodaje tej przynęcie niebywałej atrakcyjności.

Składniki:

- Robin Gold (Haith's)

- Red Crayfish Meal

- GLM Extract

- WPC80 -Red Factor(Haith's)

- CLO Haith's

- mączka tygrysia

- drożdże

- czarny pieprz

- Betaina HCl

- .........