Kanał Karp Hobby TV

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Fish Oil Complex

Nowy produkt

Olej rybny otrzymywany z łososia oraz z takich ryb jak pstrąg, makrela i śledź. Jest bardzo dobrym źródłem witamin lipofilnych, głównie witaminy A i D oraz E. Zawiera wiele makroelementów takich jak wapń, fosfor i magnez oraz pierwiastków śladowych jak selen, jod, fluor, żelazo, miedź i inne.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


16,00 zł brutto

Więcej informacji

Olej rybny otrzymywany z łososia oraz z takich ryb jak pstrąg, makrela i śledź. Jest bardzo dobrym źródłem witamin lipofilnych, głównie witaminy A i D oraz E. Zawiera wiele makroelementów takich jak wapń, fosfor i magnez oraz pierwiastków śladowych jak selen, jod, fluor, żelazo, miedź i inne. Posiada wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), a w szczególności wielonienasyconych, długołańcuchowych z rodziny omega, czyli L-PUFA n-3. Należą do nich kwasy: EPA (eikozapentaenowy), DPA (dokozaheksaenowy), nie występują one w olejach roślinnych. Olej rybny jest bardzo wartościowym dodatkiem do mix-ów, podnosi wartość energetyczną, polepsza smak i zapach kulek proteinowych, zmniejsza lepkość ciasta. Można go również stosować jako dip, booster lub atraktor do zanęt sypkich. Dozowanie: 10-30ml/kg