Kanał Karp Hobby TV

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
250ml GLM Extract Zobacz większe

250ml GLM Extract

Nowy produkt

GLM czyli zielony małż nowozelandzki jest dla karpi w 100% naturalnym żródłem pożywienia i jednym z najbardziej uniwersalnych oraz efektywnych atraktorów na rynku. Jego dodatek podniesie skuteczność każdego mixu na kulki proteinowe jak również wszelkiego rodzaju gotowych zanęt, stick/spod mixów, pelletów czy przynęt haczykowych.

Więcej szczegółów

Brak towaru na magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


35,00 zł brutto

Więcej informacji

GLM czyli zielony małż nowozelandzki jest dla karpi w 100% naturalnym żródłem pożywienia i jednym z najbardziej uniwersalnych oraz efektywnych atraktorów na rynku. Jego dodatek podniesie skuteczność każdego mixu na kulki proteinowe jak również wszelkiego rodzaju gotowych zanęt, stick/spod mixów, pelletów czy przynęt haczykowych. Podobnie jak nasza cała seria Natural Liquid Food płynny pokarm GLM jest również bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemy może być z powodzeniem stosowany w trakcie całego sezonu karpiowego.

Dozowanie: 20-60ml/kg mixu

6 innych produktów w tej samej kategorii: