Kanał Karp Hobby TV

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
0,5kg Mączka rybna Pre-digest Zobacz większe

Mączka rybna Pre-digest

Nowy produkt

Rewelacyjna, wstępnie strawiona mączka rybna, zawiera w 80% rozpuszczalne proteiny o najwyższych walorach odżywczych (strawność białka pepsyny 97%!). W porównaniu ze standardowymi mączkami rybnymi, nie jest produkowana z odpadów tylko z całych świeżych ryb. 

Więcej szczegółów

Brak towaru na magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


25,00 zł brutto

Więcej informacji

Rewelacyjna, wstępnie strawiona mączka rybna, zawiera w 80% rozpuszczalne proteiny o najwyższych walorach odżywczych (strawność białka pepsyny 97%!). W porównaniu ze standardowymi mączkami rybnymi, nie jest produkowana z odpadów tylko z całych świeżych ryb.  Mączka rybna pre-digest jest doskonale rozdrobniona i ma konsystencję mączki roślinnej, dzięki temu łatwo łączy się z innymi składnikami mix'u. Subtelny rybny zapach świetnie wabi karpie, szczególnie w zimnej wodzie wiosną i jesienią. Wysoka cena rekompensuje jej fantastyczne właściwości oraz działanie. Dozowanie 10-30%

Wartość odżywcza: 84% białko, 9% tłuszcz

9 innych produktów w tej samej kategorii: